O sobě...

Věřím na lepší zítřky. Mým cílem je umožňovat lidem veřit v ně také, abychom mohli bořit hranice, posouvat horizonty, objevovat, doletět výš, doskočit dál, mít odvážnější sny. Prostě, být lepší...

Jsem koučkou, facilitátorkou, konzultantkou a kvalifikovanou MBTI® lektorkou. Semináře a individuální assessment vedu od roku 2008, kvalifikaci jsem získala v USA u OKA Associates ve Fairfaxu, stát Virginia. Vystudovala jsem mezinárodní politiku a diplomacii a komerční jazyky na VŠE v Praze. Své znalosti zúročuji již více než 16-tiletou praxí v oblasti lidských zdrojů - od vzdělávání přes generalistiku až po nastavování procesů a HRIS v mezinárodním prostředí. Certifikaci v koučování jsem získala u Academy of Coaching Excellence v Praze.

Mé služby vyhledávají ti, kteří směřují do budoucna, chtějí poznat své silné stránky a zvýšit povědomí i o těch slabších. Ti, kteří se chtějí na věci dívat z jiných úhlů pohledu. Ti, kteří potřebují prostor pro přemítání a hledání odpovědí. Ti, kdo hledají souvislosti a potřebují se zorientovat v komplexních problémech, ale také dokážou uplatnit selský rozum. Ti, kteří hledají v procesech efektivitu. Ti, kteří věří, že zítra bude líp. Třeba i díky práci na sobě samotných.